(0)

Aktualności

29.09.2017

"Jak zarządzać bezpieczeństwem w różnorodnym środowisku pracy"

Konferencja pt. Jak zarządzać bezpieczeństwem w różnorodnym środowisku pracy? nawiązywać będzie do kampanii europejskiej „Bezpieczni na starcie-zdrowi na mecie” zainaugurowanej w 2016 roku koordynowanej przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Wystąpienia na konferencji będą dotyczyły wielu różnych problemów związanych ze zróżnicowanym środowiskiem pracy i wyzwaniami jakie to zjawisko stawia przed pracodawcami. Organizatorz postarają się zaprezentować też dobre praktyki, sprawdzone przez organizacje, które zatrudniają pracowników różnych narodowości i łączą wiele pokoleń na swoich „pokładach”.

Jesteśmy patronem medialnycm przedsięwzięcia organizowanego przy współpracy Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego przez Członków Sieci Ekspertów certyfikowanych przez CIOP-PIB: Katarzynę Grabowską-Wawrzeniecką z DELPHI BDU sp.j., Mieczysława Jankowskiego z Centrum Kształcenia, Marcina Babskiego z firmy Techprint, Wiesława Kłobukowskiego z PROEDUKO, Jarosłąwa Filipczaka z firmy J&J. Konferencje Sieci Ekspertów organizowane są co roku, od 2012 roku. Wcześniejsze były poświęcone m.in. zarządzaniu bezpieczeństwem kierowców, organizacji dni bezpieczeństwa, ergonomii.

W programie Konferencji znajdą się następujące zagadnienia:

Czynniki wpływające na efektywność zespołów zróżnicowanych wiekowo - Dr hab.Maria Widerszal-Bazyl, prof. nadzw. CIOP-PIB

Różnice między pokoleniami. Szansa czy zagrożenie?  Teampartners

Wpływ pracownika Służby BHP na doskonalenie szkoleń BHP pod kątem różnorodności pracowników. Mieczysław Jankowski

Dobre praktyki. Wizualizacja zagadnień BHP. Marcin Babski

Nowe technologie - pomostem międzypokoleniowym. Jarosław Filipczak  J&J

Konferencja pt. "Jak zarządzać bezpieczeństwem w różnorodnym środowisku pracy" odbędzie się 19 października 2017 roku w Jabłonnie. Zapraszamy pracodawców, specjalistów bhp, przedstawicieli działów kadr, specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

Na Konferencję można się zapisać przez nasz portal. Zapisz się tutaj.

Zapraszamy

zobacz wszystkie
Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.