Aktualności BHP. Szkolenie doskonalące dla służb BHP
Aktualności BHP
Szkolenie doskonalące dla służb bhp i innych zainteresowanych
Termin 11 grudnia 2020r. w godzinach 10-14.
Koszt szkolenia 349 zł. netto
Temat |
Prowadzący |
---|---|
Komu potrzebna jest instrukcja eksploatacji?
Od dnia 26.10.2020 weszło w życie Rozporządzenie Ministra Energii z dnia 28 sierpnia 2019 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych (Dz. U. 2019 poz. 1830 z późn. zm.) wymagające stworzenia instrukcji eksploatacji w zakładzie pracy. Jeśli zastanawiasz się:
dołącz do naszego spotkania z Tomaszem.
|
Mgr inż. Tomasz Karwat Ekspert w dziedzinie elektroenergetyki, doświadczony manager, trener szkoleniowiec i publicysta w jednym. Posiada wszechstronne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Od 2006 r. z sukcesem zarządzam firmą Technical Management (www.TMKA.org), która świadczy usługi z zakresu doradztwa, audytów, projektowania i pomiarów instalacji elektroenergetycznych. Firma świetnie prosperuje, stale podnosząc poziom swoich usług, co przekłada się na zadowolenie Klientów.
|
Nowe procesy rakotwórcze. Jaka powinna być częstotliwość pomiarów? Jaką należy prowadzić dokumentację?
Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 24 stycznia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie substancji chemicznych, ich mieszanin, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym w środowisku rozszerzyło katalog procesów technologicznych, w których dochodzi do uwalniania substancji chemicznych, ich mieszanin lub czynników o działaniu rakotwórczym lub mutagennym m.in. o:
Jeśli nurtują Cię pytania:
dołącz do naszego spotkania z Krzysztofem.
|
mgr inż. Krzysztof Panek Inżynier mechanik o specjalności technologia budowy maszyn. Prowadzi Laboratorium Badań Środowiska Pracy Panek. Jest także specjalistą w zakresie oceny zgodności bezpieczeństwa maszyn. Zajmuje się całym procesem oceny i dostosowania maszyn w zakładach produkcyjnych. Współpracuje m.in.jak browary Grupy Żywiec S.A., Herbapol, Modni S.A., British American Tobacco. Jest audytorem wewnętrznym systemów zarządzania i biegłym sądowym zakresie wypadków przy pracy.
|
Pierwsza pomoc w dobie COVID-19. Jakie są zmiany w standardzie pierwszej pomocy?
Wszyscy jesteśmy skoncentrowani na pandemii COVID-19 ale niestety zdarzają się też nadal różne zdarzenia np. wypadki w pracy, wypadki drogowe, zasłabnięcia na ulicy, w których wymagane jest udzielenie pierwszej pomocy.
Jeśli chcesz wiedzieć jak w obecnych czasach udzielać pomocy, by minimalizować ryzyko zakażenia
dołącz do naszego spotkania Olą.
|
mgr Aleksandra Maria Parzydeł Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie wydział Nauki o Zdrowiu. Czynny ratownik medyczny. Prowadzi zajęcia z I pomocy przedmedycznej. Od ponad 10 lat zajmuje się prowadzeniem zajęć z zakresu pierwszej pomocy.
|
Praca zdalna. Jak uregulować pracę zdalną, żeby nie mieć problemów w przypadku wypadku pracownika?
Jakie zagadnienia dotyczące pracy zdalnej powinny być uregulowane w wewnętrznych dokumentach? Jak brak tych regulacji może wpłynąć na wyniki postępowania powypadkowego? Jakie informacje dotyczące bhp należy przekazać pracownikom w przypadku pracy zdalnej?
Dołącz do naszego spotkania z Martą i Joanną.
|
Mgr Marta Nawrocka Prawnik, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. W 1998r ukończyła wydział Prawa i Administracji. Specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie własności intelektualnej. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych korporacjach. Od 2011r. prowadzi szkolenia z zakresu mobbingu, psychostresu, obciążenia psychicznego pracowników, dyskryminacji, prawa pracy, ochrony danych osobowych. Szkoliła pracowników instytucji państwowych, korporacji i firm z MŚP. Inż. Joanna Dymowska-Moussa Od 1999 roku zajmuje się bezpieczeństwem i higieną pracy. Ukończyła studia na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej w specjalności Inżynieria Bezpieczeństwa (praca dyplomowa na temat zastosowania metod probabilistycznych w badaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy).W tym samym roku jej praca dyplomowa zdobyła nagrodę Prezesa KRUS w Ogólnopolskim Konkursie Poprawy Warunków Pracy. Zajmuje się oceną ryzyka zawodowego oraz badaniem wypadków przy pracy. Wykłada na Politechnice Warszawskiej. Autorka wielu publikacji dotyczących bezpieczeństwa pracy. |
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY
W załączeniu przesyłamy formularz zgłoszeniowy.
Pytania w sprawie oferty proszę kierować Ani Filipiak telefonicznie pod numer
(0-22) 811 22 11 lub 608 012 552, faksem (0-22) 811 22 11 lub na adres: info@delphi.edu.pl.