(0)

Nowe szkolenie okresowe BHP dla pracodawców

Dostępne opcje zakupu

Cena Dostęp przez (dni) Ilość kursantów
195,57 zł 30

Opis kursu

Obowiązkowe szkolenie okresowe bhp dla pracodawców, w tym osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółkami i firmami komercyjnymi  powinien odbywać każdy pracodawca przynajmniej raz na 5 lat.

Szkolenie okresowe BHP ma za zadanie przygotować pracodawcę do wykonywania podstawowych obowiązków związanych z bhp w firmie czy przedsiębiorstwie. Wśród lekcji zamieszczonych na platformie znajdują się m.in. takie tematy jak: odpowiedzialność, w tym karna, pracodawcy i osób kierujących pracownikami, kwestie związane z metodyką szkolenia, czy zarządzania systemowego bezpieczeństwem i higieną pracy. W szkoleniu dodatkowo zostały omówione obowiązki dotyczące ochrony środowiska, o których powinien wiedzieć każdy pracodawca. Można tu również znaleźć przydatne druki czy wzory dokumentów. Całość składa się z 10 lekcji. 

Użytkownik uzyskuje dostęp na okres 30 dni. Warunkiem uzyskania zaświadczenia o ukończeniu kursu bhp jest przerobienie wszystkich lekcji i rozwiązanie testu końcowego z wynikiem co najmniej 60%

Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.