(0)

Aktualności

04.05.2016

Krótkie podsumowanie SAWO 2016

Dziękujemy wszystkim naszym klientom i miłym gościom za odwiedzenie naszego stoiska na tegorocznych Targach SAWO. Dziękujemy za wszystkie wyrazy uznania, a także uwagi i wskazanie ścieżek rozwoju naszych produktów. Cieszy nas niezmiernie, że wiedza na temat możliwości wykorzystania narzędzi dostępnych on-line jest coraz powszechniejsza. W tym roku nie było już konieczne tłumaczenie, że e-learning to coś, co ułatwia pracę i w zasadzie w tej chwili to niezbędnik każdego specjalisty w branży bhp. Wielkim powodzeniem cieszyła się oferta e-learningu przygotowana specjalnie dla firm i ośrodków prowadzących szkolenia bhp. Docenili Państwo atrakcyjną cenę i  zautomatyzowany proces zakupu.

Wiele osób było też zainteresowanych naszą aplikacją e-Dokumenty, służącą do sporządzania dokumentacji z zakresu oceny ryzyka, powypadkowej i szkoleniowej. Za najbardziej atrakcyjne uznaliście Państwo następujące cechy aplikacji:

  • funkcjonalność - dane wprowadza się tylko raz, a system przetwarza je i tworzy odpowiednie dokumenty,
  • mechanizm walidacji pozwalający na uniknięcie wielu błędów,
  • mobilność.

Doceniliście Państwo też nową funkcjonalność przeznaczoną dla użytkowników e-Dokumentów. Umożliwia ona wygodne przechowywanie i udostępnianie innych dokumentów, nie tylko tych tworzonych w aplikacji.

Inni wystawcy również pokazali swoje nowości, zwłaszcza w zakresie środków ochrony indywidualnej i odzieży. Nowoczesne wzornictwo i dobra jakość produktów ułatwią na pewno przekonanie pracowników do ich stosowania. Wiele prezentowanych wzorów nawiązuje do odzieży i obuwia sportowego. Podobnie z okularami. Coraz trudniej odróżnić okulary ochronne od zwykłych okularów przeciwsłonecznych, czy używanych przez sportowców. Komfort i estetyka to cechy nowoczesnych produktów.

Wystawcy prześcigali się też w pomysłach na organizację stoisk. Niektóre przypominały sporej wielkości sklepy. Było na co popatrzeć! 

Na stoisku CIOP-PIB każdy mógł sprawdzić wiedzę z zakresu bhp i swoje reakcje na ograniczone i ciemne przestrzenie. Odnalezienie w labiryncie pytań i udzielenie dobrych odpowiedzi było nagradzane upominkami. Ciekawym pomysłem było też badanie wzroku przeprowadzone przez optometrę na stoisku oferującym okulary ochronne. W alei ergonomii zaprezentowane były elektrycznie regulowane biurka, inne wyposażenie dostowujące się do pracownika oraz narzędzia poprawiające komfort pracy. 

Prywatnie ujęły nas gaśnice z dalmatyńczykami i łowicka. To świetny pomysł na praktyczny i ładny prezent!

Katarzyna Grabowska-Wawrzeniecka i Joanna Dymowska-Moussa

 

 

zobacz wszystkie