(0)

FAQ

Witaj w pomocy e-specjalistabhp.pl. Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skorzystaj z formularza poniżej:

W jaki sposób skorzystać z oferty dla organizatrów szkoleń?

Jeśli chcesz skorzystać ze specjalnej oferty dla organizatorów szkoleń - zakup szkoleń po atrakcyjnych cenach od 15,99 zł. za uczestnika szkolenia, wybierz "tak" w odpowiedzi na pytanie pojawiające się w trakcie procesu zakupu:

 Czy jesteś jednostką organizacyjną uprawnioną, zgodnie z §4.1 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, do prowadzenia i organizowania szkoleń?.

Po wybraniu odpowiedzi "tak" ceny kursów zostaną przeliczone automatycznie na ofertę specjalną dla organizatorów szkoleń.

Po opłaceniu zamówienia kursu od razu ędą dostępne dla wskazanych pracowników.

 

 

W jaki sposób otrzymam zaświadczenie po szkoleniu?

Jeśli zamawiałeś szkolenie dla siebie lub dla swoich pracowników i nie jesteś organizatorem szkolenia, otrzymasz zaświadczenie pocztą na podany przy zamówieniu adres.

Jeżeli skorzystałeś z oferty dla organizatorów szkoleń - pobierzesz zaświadczenia samodzielnie na stronie Moje konto, w zakładce "Moi kursanci".

W jaki sposób zostanie potwierdzone odbycie szkolenia okresowego bhp?

Ukończenie szkolenia okresowego bhp jest potwierdzane wydaniem zaświadczenia zgodnego ze wzorem zamieszczonym w Rozporządzeniu MGPiPz dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zaświadczenie zostaje wydane po ukończeniu szkolenia (zapoznaniu się uczestnika z całością materiałów edukacyjnych) i zaliczeniu z wynikiem co najmniej 60% egzaminu sprawdzającego poziom przyswojenia wiedzy przez uczestnika.

Jak długo ważne jest szkolenie okresowe bhp?

Terminy odbywania szkoleń okresowych bhp reguluje Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia okresowe są ważne:

  1. dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, w szczególności kierowników, mistrzów i brygadzistów – przez 5 lat;
  2. dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych – przez 3 lata,
  3. dla pracowników na stanowiskach robotniczych przy wykonywaniu prac wiążących się ze szczególnymi zagrożeniami – przez 1 rok,
  4. dla pracowników inżynieryjno-technicznych, w tym projektantów, konstruktorów maszyn i innych urządzeń  technicznych, technologów i organizatorów produkcji – przez na 5 lat
  5. dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy i innych osób wykonujących zadania tej służby – przez 5 lat,
  6. dla pracowników administracyjno-biurowych – przez 5 lat,
  7. dla innych pracowników, nie wymienionych wyżej – przez 5 lat. 

Jak mogę zapłacić za usługi zakupione na e-specjalistabhp.pl?

Za usługi zamówione na e-specjalistabhp.pl można zapłacić korzystając z systemu e-płatności PayU (przelew błyskawiczny, karta kredytowa lub debetowa, BLIK) lub tradycyjnym przelewem bankowym.

Jeśli Twoja organizacja potrzebuje faktury z numerem zamówienia, zadzwoń do nas na numer tel. 22 811 22 11 lub napisz na info@e-specjalistabhp.pl podając dane kontaktowe do siebie.

Nie znalazłeś odpowiedzi powyżej? Zadaj pytanie:

Imię*

Email

Pytanie*

* - Pola wymagane
Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.