(0)

Szkolenia BHP

Oferta dla pracodawców

Chcesz szybko i sprawnie  zrealizować szkolenia w swojej firmie? Podaj liczbę i funkcje (np.pracownik administracyjno-biurowy, osoba kierująca pracownikami, pracodawca) pracowników, których chcesz przeszkolić. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę naszych szkoleń. 

 

Możesz też kupić szkolenia samodzielnie (zobacz film). Wejdź do zakładki Wyszukiwarka kursów, aby kupić dowolne szkolenie,  w wybranym języku (polski, angielski, ukraiński, rosyjski) m.in.:

Wstępne szkolenia bhp - instruktaż ogólny

Okresowe szkolenia bhp dla:

 

 

 

 

zobacz film

Zakup możesz w całości zrealizować przy pomocy naszej platformy.

Może zainteresują Cię też kursy:

Platforma działa 24 godziny na dobę. Szkolenie można zrealizować na dowolnym urządzeniu posiadającym dostęp do internetu - tablecie, komputerze, smartfonie - działającym na systemie operacyjnym Windows, Android, a także iOS.

Zamówienie i uruchomienie szkolenia bhp nie wymaga  kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W zakładce Wyszukiwarka kursów znadziesz pełną listę naszych szkoleń, wybierz właściwe, opłać, a mail z loginem i hasłem trafi do osoby, dla której szkolenie zostało zamówione.

Przebieg szkolenia jest monitorowany. Osoba zamawiająca szkolenie oraz uczestnik otrzymują przypomnienia o terminie zakończenia szkolenia. Dodatkowo zamawiający może w każdej chwili sprawdzić status uczestnika w panelu administracyjnym.

Uczestnik szkolenia w przypadku trudności technicznych czy merytorycznych, może w każdej chwili skontaktować z nami.

Zaświadczenia o odbyciu szkolenia okresowego bhp zostaną wysłane pocztą na wskazany w zamówieniu adres w ciągu 14 dni od ukończenia szkolenia (zapoznania się z treścią szkolenia i zaliczenia egzaminu1)) przez ostatniego uczestnika ze zgłoszonej grupy lub - w przypadku nieukończenia szkolenia przez wszystkich zgłoszonych uczestników - w ciągu 14 dni od wygaśnięcia dostępu do szkolenia, przy czym w tym przypadku zaświadczenia zostaną wystawione wyłącznie dla tych uczestników, którzy ukończyli szkolenie.

Jeśli zależy Ci na szybszym potwierdzeniu ukończenia szkolenia bhp, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Oferta na własną platformę LMS

Potrzebujecie szkoleń bhp na firmową platformę e-learningową? Mamy gotowe paczki do zaimplementowania na LMS. Możemy też dokonać zmian lub uzupełnić treść szkolenia, jeśli tego potrzebujecie. 

Zadzwoń i sprawdź czy oferta jest korzystna, także dla Ciebie.

tel.  (22) 811 22 11 lub 12

Oferta dla organizatorów szkoleń

Mamy również ciekawą ofertę dla osób zajmujących się prowadzeniem i organizacją szkoleń bhp. Szkolenia w atrakcyjnych cenach dla organizatorów szkoleń, które kupujesz bezpośrednio przez platformę. Nie musisz nam podawać danych swoich kientów. Transakcja jest całkowicie bezpieczna.

Oferta dla każdego

W każdej chwili możesz również skorzystać ze szkolenia z zakresu mobbingu, którego odbycie zostanie potwierdzone certyfikatem.

 

Nie musisz obawiać się rzetelności proponowanych rozwiązań, ponieważ projekt jest dofinansowany ze środków UE i jego realizacja musi być zgodna z prawem.

1) osoba zamawiająca szkolenie jest zobowiązana do właściwego zorganizowania egzaminu końcowego.

Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.