(0)

Szkolenia BHP

Zasady realizacji szkolenia:

  1. Przed rozpoczęciem szkolenia zalecamy wyczyszczenie historii przeglądania i plików cookies ("ciasteczek") w przeglądarce internetowej z minimum ostatnich 7 dni (zalecany okres: "od początku"). Lista zalecanych przeglądarek znajduje się w mailu zawierającym dane logowania. Niektóre przeglądarki mogą pytać o zgodę na wyskakujace okienka (pop-ups) - należy tę zgodę wyrazić.
  2. Szkolenie składa się z poszczególnych lekcji i testu końcowego.
  3. Czas dostępu do wszystkich szkoleń okresowych BHP wynosi standardowo 30 dni.
  4. Lekcje można przechodzić w dowolnej kolejności, można przerywać je w dowolnym momencie trwania dostępu do szkolenia. Po naciśnięciu przycisku "Zapisz i Zamknij" system zapisze postęp uczestnika. Postęp jest widoczny w postaci stopniowego wypełniania kolorem kwadracika przy tytule lekcji.
  5. W treści lekcji znajdują się ćwiczenia sprawdzające przyswojenie przerobionego materiału. Wynik uzyskany w ćwiczeniach nie ma wpływu na wynik testu końcowego. Wykonanie ćwiczenia nie jest jednoznaczne z zakończeniem lekcji. Należy zapoznać się z materiałem znajdującym się dalej.
  6. Warunkiem uzyskania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia jest zapoznanie się z materiałem w 100% (kwadracik przy tytule każdej lekcji musi być w całości wypełniony kolorem) oraz pomyślne zaliczenie testu końcowego (nie dotyczy szkolenia wstępnego - instruktaż ogólny). Próg zaliczenia wynosi 60%. Do testu można przystąpić dopiero po zapoznaniu się z materiałem.
  7. Czas na wykonanie testu końcowego wynosi 30 minut. Po rozpoczęciu podejścia do testu uruchamiany jest licznik czasu. W trakcie testu dozwolone są dwie pauzy, przy czym czas wstrzymania nie może przekroczyć 5 minut.
  8. Wylogowanie w trakcie trwania testu powoduje jego niezaliczenie.

Poniżej widoczne są tylko kursy udostępnione dla użytkowników niezalogowanych.
Aby zobaczyć wszystkie kursy do których posiadasz dostęp zaloguj się.
Jeśli jeszcze nie masz swojego konta w serwisie, możesz zarejestrować się tutaj

Nazwa użytkownika lub email

Hasło


Znajdź kurs      
DEMO
Krótkie demo naszego szkolenia na przykładzie lekcji dotyczącej ochrony przeciwpożarowej. Każde z naszych szkoleń jest podzielone na kilka lekcji. Przykładowo szkolenie dla pracowników administracyjno-biurowych składa się 5 lekcji, a szkolenie dla pracodawców z 10 lekcji. Każda z lekcji składa się z około 30 ilustrowanych slajdów zawierających treść zgodną z ramowym programem szkolenia dla odpowiedniej grupy pracowników. Slajdy są interaktywne, znajdują się w nich też filmy, ćwiczenia, animacje, materiały dodatkowe. Tutaj możesz zobaczyć próbkę elementów interaktywnych, ćwiczeń i animacji, które umieszczamy w naszych materiałach. status: nierozpoczęty
dostępny do: -
Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.