(0)

Szkolenia BHP

Tutaj możesz wyszukać i zamówić interesujące Cię kursy. Po pomyślnym zakończeniu transakcji wybrane szkolenia będą dostępne w zakładce Moje kursy. 

Nie wiesz jeszcze jak to działa? Wróć do zakładki Oferta kursów i/ lub obejrzyj film. Znajdziesz tam opis całego procesu zakupu szkolenia.

Organizatorzy szkoleń korzysytają ze specjalnej oferty. Informację jak to zrobić znajdziecie w FAQ.

Znajdź kurs      
(RU) Szkolenie okresowe BHP w języku rosyjskim dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie w języku rosyjskim, przeznaczone dla pracowników administracyjno-biurowych, w tym zatrudnionych przy obsłudze monitorów ekranowych, pracowników placówek służby zdrowia, szkół i innych placówek oświatowych, jednostek naukowo-badawczych i innych pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i i higieny pracy.
Nowe szkolenie okresowe BHP dla pracodawców
Szkolenie przeznaczone jest dla pracodawców. Organizatorem szkolenia mogą być wyłącznie jednostki organizacyjne uprawnione do prowadzenia działalności szkoleniowej w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Nowe szkolenie okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych
Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników inżynieryjno-technicznych zakładów pracy, w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, organizatorów produkcji
(EN) Szkolenie okresowe BHP w języku angielskim dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami
The training is designed for people managing employees, including: masters, foremen, managers of departments and other galwanizator units.
(EN) Szkolenie okresowe BHP w języku angielskim dla pracowników administracyjno-biurowych
The training is designed for administrative and office employees, including those working with screen monitors, employees of health care facilities, schools and other educational institutions, scientific and research units and other employees whose work involves exposure to factors that are harmful to health, burdensome or dangerous, or who are responsible for occupational safety and health.
(RU) Szkolenie okresowe BHP w języku rosyjskim dla osób kierujących pracownikami
Szkolenie okresowe BHP w języku rosyjskim przeznaczone dla osób kierujących pracownikami, w tym dla: mistrzów, brygadzistów, kierowników wydziałów i innych komórek organizacyjnych.
Praca zdalna. Dobre praktyki
Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich osób pracujących zdalnie, korzystających przy pracy ze środków komunikacji elektronicznej. Materiał zawiera wskazówki dotyczące prawidłowego zorganizowania w domu stanowiska pracy z komputerem oraz stosowania przepisów i zasad BHP w warunkach domowych.
Metodyka szkolenia w zakresie BHP
Materiały uzupełniające dotyczące metodyki szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w szczególności prowadzenia szkolenia wstępnego instruktaż stanowiskowy
Nowe szkolenie okresowe BHP dla osób kierujących pracownikami
Szkolenie jest przeznaczone dla osób kierujących pracownikami, w tym dla: mistrzów, brygadzistów, kierowników wydziałów i innych komórek organizacyjnych.
Nowe szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników administracyjno-biurowych, w tym zatrudnionych przy obsłudze monitorów ekranowych, pracowników placówek służby zdrowia, szkół i innych placówek oświatowych, jednostek naukowo-badawczych i innych pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i i higieny pracy.
Nowe szkolenie okresowe BHP dla przedstawicieli handlowych
Szkolenie jest przeznaczone dla przedstawicieli handlowych, przedstawicieli medycznych, specjalistów ds. sprzedaży, i innych pracowników zatrudnionych na stanowiskach związanych z terenową obsługą klienta, korzystających z samochodów w celach służbowych
Nowe szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i kierujących pracownikami w ochronie zdrowia
Szkolenie jest przeznaczone dla: pracodawców i innych osób kierujących pracownikami w służbie zdrowia, w tym osób kierujących zakładami opieki zdrowotnej.
Nowe szkolenie okresowe BHP dla pracowników ochrony zdrowia
Szkolenie jest przeznaczone dla lekarzy, pielęgniarek, a także innych pracowników placówek ochrony zdrowia, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Szkolenie wstępne - instruktaż ogólny
Szkolenie jest przeznaczone dla osób rozpoczynających pracę w zakładzie pracy i powinno odbyć się przed dopuszczeniem do pracy
Szkolenie wstępne - instruktaż ogólny (EN)
Szkolenie wstępne - instruktaż ogólny (w języku angielskim) Szkolenie jest przeznaczone dla osób rozpoczynających pracę w zakładzie pracy i powinno odbyć się przed dopuszczeniem do pracy.
Szkolenie wstępne - instruktaż ogólny (UA)
Szkolenie wstępne - instruktaż ogólny (w języku ukraińskim) Szkolenie jest przeznaczone dla osób rozpoczynających pracę w zakładzie pracy i powinno odbyć się przed dopuszczeniem do pracy.
Szkolenie wstępne - instruktaż ogólny (RU)
Szkolenie wstępne - instruktaż ogólny (w języku rosyjskim) Szkolenie jest przeznaczone dla osób rozpoczynających pracę w zakładzie pracy i powinno odbyć się przed dopuszczeniem do pracy.
Bezpieczeństwo przy korzystaniu z samochodu
Szkolenie uzupełniające dla osób, których praca związana jest z kierowaniem pojazdami w celach służbowych, transportem ręcznym i wizytami w innych zakładach pracy, np. przedstawicieli handlowych.
Szkolenie okresowe BHP dla pracowników służby BHP i osób wykonujących zadania tej służby
Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności w szczególności z zakresu: przepisów prawnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, analizy i oceny zagrożeń oraz metod oceny ryzyka związanego z tymi zagrożeniami, organizacji i metod kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, także pomoc w rozwiązywaniu trudnych problemów z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy.
Rozszerzone szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych
Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników administracyjno-biurowych, w tym zatrudnionych przy obsłudze monitorów ekranowych, i innych pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Szkolenie okresowe BHP dla pracowników biurowych z zagrożeniami
Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
Ochrona środowiska
Szkolenie z zakresu ochrony środowiska jest przeznaczone dla pracodawców i zarządzających zakładami pracy. W przystępny sposób przedstawiamy obowiązki wynikające z prawa o ochronie środowiska naturalnego. Poruszane w szkoleniu z zakresu ochrony środowiska naturalnego kwestie dotyczą dokumentacji, pozwoleń, sprawozdawczości, opłat i praktycznych sposobów unikania zagrożeń związanych z niewłaściwym kształtowaniem w zakładzie pracy działań z zakresu ochrony środowiska. Znajomość wymagań z tego zakresu jest pomocna zarówno funkcjonującym już firmom jak i osobom odpowiedzialnym za uruchomienie nowych przedsięwzięć i tworzącym nowe firmy.
Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.