(0)

Dofinansowanie

Informacja o dofinansowaniu projektu ze środków Unii Europejskiej

 

e-specjalista bhp.pl - innowacyjna platforma dla specjalistów bhp, oferująca również interaktywne szkolenia bhp on-line

 

Od listopada 2013 roku firma Delphi Innovation sp. z o.o.  na podstawie umowy o dofinansowanie nr UDA-POIG.08.01.00-14-633/13/00zawartej z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 8.1. Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej, Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, realizuj projekt pt. e-specjalistabhp.pl - innowacyjna platforma dla specjalistówBHP, oferująca również interaktywne szkolenia bhp on-line. 

Usługa jest przeznaczona dla

  • firm, które mają obowiązek szkolić swoich pracowników w zakresie bhp, 
  • pracowników służby bhp, zleceniobiorcy i dziełobiorcy pełniący zadania tej służby,
  • pracodawcy, pracownicy służby bhp z sektora dministracji publicznej. 

Działanie platformy ma zapewnić znaczne skrócenie procesów z zakresu bhp, zwłaszcza tworzenia dokumentacji takiej jak ocena ryzyka zawodowego, dokumentacji szkoleniowej i powypadkowej oraz przeprowadzania szkoleń bhp. Wyróżniającym elementem serwisu jest dostęp do zasobów serwisu z każdego miejsca, w którym można połączyć się z interentem, również z dowolnego urządzenia komputera, tabletu, a nawet smartfonu.

Informacji w sparwie realizacji projektu udziela Katarzyna Grabowska-Wawrzeniecka lub Joanna Dymowska pod numerem telefonu 22 811 22 11 Można też do nas skierować maila na adres info@e-specjalistabhp.pl.

 

 

Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.