(0)

FAQ

Witaj w pomocy e-specjalistabhp.pl. Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skorzystaj z formularza poniżej:

Jak kupić szkolenia w ofercie dla organizatorów szkoleń?

Aby zakupić szkolenie w ofercie dla organizatorów szkoleń należy w procesie zamawiania szkolenia zaznaczyć "TAK" w odpowiedzi na pytanie: Czy jesteś jednostką organizacyjną uprawnioną, zgodnie z §4.1 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, do prowadzenia i organizowania szkoleń?

Pamiętaj!

System rozpoznaje użytkownika po jego indywidualnym adresie e-mail, więc NIGDY! nie podawaj swojego adresu jako adresu uczestnika.

 

Na czym polega oferta dla organizatorów szkoleń?

Jednostki organizacyjne uprawnione do organizowania i przeprowadzania szkoleń w dziedzinie bhp mogą kupować nasze szkolenia w bardzo atrakcyjnych cenach hurtowych i, po ukończeniu szkoleń przez uczestników, samodzielnie pobierać zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenia mogą być pobierane pojedynczo - indywidualnie dla każdego uczestnika, lub zbiorczo (pod warunkiem ukończenia szkolenia przez całą zgłoszoną grupę). Dokument jest pobierany w formacie pdf, w układzie: strona 1, strona 2 lub, w przypadku wydruku zbiorczego, wielokrotność tych stron. Na zaświadczeniach widnieją dane kupującego jako organizatora szkolenia.

Zaświadczenia do pobrania znajdziesz na stronie Moje konto w zakładce Moi kursanci

Chcę kupić gotowe szkolenia na firmową platformę e-learningową.

Jeśli Twoja firma posiada własną platformę e-learningową i chciałbyś umieścić na niej szkolenia okresowe bhp, skontaktuj się z nami na info@e-specjalistabhp.pl. Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania. Możemy również dostosować treść szkoleń do wymagań w Twojej firmie. Na przykład możemy w szkoleniu zamieścić informacje dotyczące wymagań bhp, wewnętrzne dokumenty dotyczące regulacji z zakresu bhp. Istnieje też możliwość przygotowania zupełnie nowego, oryginalnego szkolenia dla Twojej firmy.

Dlaczego nie ma w ofercie szkoleń okresowych bhp dla stanowisk robotniczych?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa szkolenia okresowe bhp dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych nie mogą być organizowane w formie e-learningu.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami dla robotników skontaktuj się z nami telefonicznie 22 811 22 11 lub mailowo info@e-specjalistabhp.pl

Czy w programie e-Dokumenty można wystawić zaświadczenia potwierdzające odbycie szkolenia bhp?

Jeśli szkolenia są realizowane za pomocą naszej platformy e-learningowej, zaświadczenia są generowane automatycznie i dostępne zarówno na stronie Moje konto, w zakładce "Moi kursanci", jak i z poziomu aplikacji e-Dokumenty.

Aplikacja e-Dokumenty pozwala również na tworzenie dokumentacji szkoleniowej i zaświadczeń dla wszystkich innych szkoleń odbywających się poza platformą.

Nie znalazłeś odpowiedzi powyżej? Zadaj pytanie:

Imię*

Email

Pytanie*

* - Pola wymagane
Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.