(0)

FAQ

Witaj w pomocy e-specjalistabhp.pl. Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skorzystaj z formularza poniżej:

Kiedy i w jaki sposób dostanę fakturę za zrealizowane zamówienie?

Natychmiast po opłaceniu zamówienia (lub zarejestrowaniu przez nas wpłaty przelewem tradycyjnym) znajdziesz fakturę do pobrania w swoim panelu klienta, w zakładce: Moje usługi

Nie pamiętam hasła.

Kliknij na stronie przycisk "Logowanie" a następnie link "Zapomniałem hasła". System poprosi Cię o podanie adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem i wyśle na niego link do ustawienia nowego hasła.

Nie pamiętam loginu.

Nie szkodzi. System pozwala na logowanie się zarówno loginem, jak i adresem e-mail.

Jak mogę kupić szkolenie?

Przed pierwszym zakupem należy zarejestrować się na naszej stronie i uzupełnić dane niezbędne do wystawienia faktury.

W celu zakupu szkolenia należy znaleźć interesujące Cię szkolenie w Wyszukiwarce kursów i kliknąć przycisk "Zamów". W kolejnych krokach system przeprowadzi Cię przez proces zgłaszania uczestników aż do podsumowania koszyka. Po opłaceniu zamówienia system automatycznie utworzy konta uczestników, wygeneruje dla nich wiadomości powitalne i prześle je na podane przez Ciebie ich adresy e-mail.

Pamiętaj!

System rozpoznaje użytkownika po jego indywidualnym adresie e-mail, więc NIGDY! nie podawaj swojego adresu jako adresu uczestnika.

Co mam zrobić, jeżeli chcę, aby wszystkie dane logowania uczestników przyszły na mój adres e-mail?

Standardowo system wysyła dane logowania uczestników na ich indywidualne adresy e-mail, jeżeli jednak chcesz, aby te dane zbiorczo trafiły do Ciebie, jest to możliwe. W takim przypadku w formularzu zgłaszania uczestników, pola w kolumnie "Adres e-mail" pozostaw puste. System utworzy konta uczestników na podstawie ich imion i nazwisk i prześle ich dane logowania w zbiorczej wiadomości na Twój adres e-mail. Pamiętaj jednak, że w takiej sytuacji uczestnicy będą musieli otrzymać informację o przydziale dostępu do szkolenia oraz swoje dane logowania od Ciebie.

Pamiętaj!

System rozpoznaje użytkownika po jego indywidualnym adresie e-mail, więc NIGDY! nie podawaj swojego adresu jako adresu uczestnika.

Nie znalazłeś odpowiedzi powyżej? Zadaj pytanie:

Imię*

Email

Pytanie*

* - Pola wymagane
Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.