(0)

Aktualności

Opublikowaliśmy nowe szkolenie e-learningowe "Mobbing w miejscu pracy". Dodaliśmy do szkolenia nowe przykłady, wzory podstawowych dokumentów, które mogą przydać się pracodawcy i pracownikowi, opisaliśmy fazy mobbingu. Zapraszamy! Po zapoznaniu się z treścią szkolenia można wydrukować certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenie okresowe dla służb bhp należy odbywać nie rzadziej niż raz na 5 lat. Rozporządzenie w sprawie szkoleń w dziedzinie bhp dopuszcza, by szkolenia te były organizowane w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego. Na naszej stronie e-specjalistabhp.pl/wydarzenia można znaleźć ofertę szkoleń z wielu ośrodków w Polsce. Wybierz ten z nich, który ma najlepszą dla Ciebie ofertę.

15 października 2015 r. Europejska Rada Resuscytacji (ERC) wdrożyła Nowy Przewodnik Resuscytacji

Jeszcze tylko kilka dni do finału!
Zapraszamy do oddawania głosów na prace konkursowe! Czekamy również na nowe prace. Podzielcie swoimi rozwiązaniami i obserwujcie jak podobają się innym.

Kursy dla instruktorów pierwszej pomocy, szkolenia okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami oraz inne szkolenia okresowe

24 listopada w Pałacu w Jabłonnie odbyła się konferencja Działania prozdrowotne w zakładach pracy - praktyka i finansowanie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Państwowej Inspekcji Sanitarnej, członkowie Sieci Ekspertów ds. BHP certyfikowanych przez CIOP PIB, przedstawiciel CIOP-PIB oraz przedstawiciel lidera we wprowadzaniu rozwiązań z zakresu bhp- firma CEMEX.

Ruszył Konkurs "Dobre praktyki dla wszystkich". Zasady konkursu są bardzo proste! Należy przesłać praktyczne rozwiązanie konkretnego problemu z zakresu bhp - opisać je, zrobić zdjęcia lub przesłać wzór opracowania. Praca zostanie opublikowana na stronie i poddana pod głosowanie.

Już 24 listopada odbędzie się Konferencja „Działania prozdrowotne w zakładach pracy – praktyka i finansowanie”, zorganizowana przez członków Sieci Ekspertów ds. BHP certyfikowanych przez CIOP-PIB, przy współudziale Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb BHP oraz Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

W dniach 19-23 października 2015 r. w państwach członkowskich UE obchodzony jest Europejski Tydzień Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy, będący zwieńczeniem kampanii informacyjnej pn. „Stres w pracy? Nie, dziękuję!”, prowadzonej w latach 2014-15 przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy i jej krajowe punkty centralne.

Szukasz szkolenia okresowego bhp dla siebie? Sprawdź kto aktualnie organizuje szkolenia okresowe dla służb bhp.

Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.