(0)

Aktualności

W dniach 26-28 kwietnia odbyły się w Poznaniu Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa. Są to największe targi w tej branży w Polsce. W tym roku swoją ofertę zaprezentowały 242 firmy, w tym 81 z zagranicy – łącznie z 23 państw świata. W tym gronie znalazł się również nasz portal e-Specjalistabhp.

Zapraszamy wszystkich w przyszłym tygodniu do odwiedzenia nas na Targach SAWO w Poznaniu. Będziemy na Was czekać na stoisku nr 93 w hali 3. Z przyjemnością podzielimy się naszymi dokonaniami. Pokażemy jak można skrócić czas pracy nad dokumentację, żeby mieć go więcej na kreowanie realnego bezpieczeństwa w pracy i życie prywatne. Chętnie opowiemy Wam również jak możemy pomóc w zarządzaniu szkoleniami bhp w firmie. A poniżej fotki z naszego stoiska z 2014 roku.

Mamy do rozdania 10 bezpłatnych zaproszeń na Targi SAWO do wykorzystania od 26 do 28 kwietnia 2016 r. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz stoisk 220 innych wystawców z branży BHP. Czekamy na Was! Zgłaszajcie się po zaproszenia poprzez formularz kontaktowy www.e-specjalistabhp.pl/kontakt/.

Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie!
Ruszyła nowa kampania europejska pod hasłem "Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie". Kampania dotyczy wszystkich pracowników aktywnych zawodowo. Promuje zrównoważone życie zawodowe i wdrażanie w zakładach pracy narzędzi pozwalających starzeć się zdrowo. Celem Kampanii jest dostarczanie pracodawcom i pracownikom informacji i narzędzi pomocnych w zarządzaniu bezpieczeństwem pracy w kontekście starzenia się oraz promowanie dobrych praktyk z tego zakresu.

Na pewno słyszałeś o mobbingu, ale czy na pewno wiesz dokładnie, czym jest to zjawisko? Na naszej platformie znajdziesz szkolenie, które pomoże Ci zrozumieć przyczyny, rozpoznać z jakim etapem mobbingu masz do czynienia, pomoże w podjęciu właściwych kroków. Szkolenie jest uniwersalne, i zagadnienia w nim zawarte są przydatne pracownikom ale przede wszystkim pracodawcom i osobom kierującym pracownikami. W materiałach dodatkowych do szkolenia znajdują się też przydatne wzory dokumentów.

Korzystajcie z nowej funkcjonalności - Dokumenty firmy. Funkcjonalność działa na zasadzie wspólnego dysku. Wszyscy użytkownicy tej samej licencji mają możliwość dodawania swoich dokumentów i wspólnego z nich korzystania przy pomocy dowolnego urządzenia z każdego miejsca na świecie. Funkcja bardzo przydatna, zwłaszcza dla wieloosobowych zespołów. Funkcja dostępna jest dla użytkowników e-dokumentów.

Opublikowaliśmy nowe szkolenie e-learningowe "Mobbing w miejscu pracy". Dodaliśmy do szkolenia nowe przykłady, wzory podstawowych dokumentów, które mogą przydać się pracodawcy i pracownikowi, opisaliśmy fazy mobbingu. Zapraszamy! Po zapoznaniu się z treścią szkolenia można wydrukować certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenie okresowe dla służb bhp należy odbywać nie rzadziej niż raz na 5 lat. Rozporządzenie w sprawie szkoleń w dziedzinie bhp dopuszcza, by szkolenia te były organizowane w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego. Na naszej stronie e-specjalistabhp.pl/wydarzenia można znaleźć ofertę szkoleń z wielu ośrodków w Polsce. Wybierz ten z nich, który ma najlepszą dla Ciebie ofertę.

15 października 2015 r. Europejska Rada Resuscytacji (ERC) wdrożyła Nowy Przewodnik Resuscytacji

Jeszcze tylko kilka dni do finału!
Zapraszamy do oddawania głosów na prace konkursowe! Czekamy również na nowe prace. Podzielcie swoimi rozwiązaniami i obserwujcie jak podobają się innym.