(0)

Aktualności

Już 24 listopada odbędzie się Konferencja „Działania prozdrowotne w zakładach pracy – praktyka i finansowanie”, zorganizowana przez członków Sieci Ekspertów ds. BHP certyfikowanych przez CIOP-PIB, przy współudziale Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb BHP oraz Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

W dniach 19-23 października 2015 r. w państwach członkowskich UE obchodzony jest Europejski Tydzień Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy, będący zwieńczeniem kampanii informacyjnej pn. „Stres w pracy? Nie, dziękuję!”, prowadzonej w latach 2014-15 przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy i jej krajowe punkty centralne.

Szukasz szkolenia okresowego bhp dla siebie? Sprawdź kto aktualnie organizuje szkolenia okresowe dla służb bhp.

Napo o zagrożeniach związanych z prądem elektrycznym
Napo…w szokujących sytuacjach. W serii filmów o Napo pojawiła się kolejna część dotycząca zagrożeń związanych z prądem. Kilka przedstawionych epizodów może pomóc nam ustrzec się zagrożeń w pracy i w domu.

28.09.2015

Nowe druki N-9

Nowe druki N-9
Od 15 września 2015 r. ZUS wprowadził nowe druki N-9

Od 23 września uruchomiliśmy nowe szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych w urzędach i instytucjach publicznych, w specjalnej promocyjnej cenie.

W dnia 6-7 października, w Gdańsku będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie branżowe. Konferencja "Stres w pracy" połączona z pokazem filmu "Winobranie".

Dwa najbliższe szkolenia dla służb bhp: Zakopane i Warszawa. Sprawdź ofertę szkoleń w naszej zakładce Wydarzenia.

Nowość na naszej stronie! BHP - oferty pracy
W sierpniu dodaliśmy na naszej stronie nową zakładkę - oferty pracy dla osób zajmujących się BHP lub aplikujących po raz pierwszy na stanowiska w działach BHP. Informacje o wybranych, aktualnych ofertach pracy znajdują się w zakładce BHP - oferty pracy. Na bieżąco dodajemy też nowe ogłoszenia. Jeśli jesteście Państwo pracodawcami i macie ofertę pracy związaną z BHP, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.

16.07.2015

Kilka słów o ICE

ICE (lub I.C.E.) to bardzo ważny skrót angielskiego zdania „W razie nagłego wypadku!”, (In Case of Emergency!). Służby ratownicze znają ten skrót znane są na całym świecie.