(0)

Aktualności

Kursy dla instruktorów pierwszej pomocy, szkolenia okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami oraz inne szkolenia okresowe

24 listopada w Pałacu w Jabłonnie odbyła się konferencja Działania prozdrowotne w zakładach pracy - praktyka i finansowanie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Państwowej Inspekcji Sanitarnej, członkowie Sieci Ekspertów ds. BHP certyfikowanych przez CIOP PIB, przedstawiciel CIOP-PIB oraz przedstawiciel lidera we wprowadzaniu rozwiązań z zakresu bhp- firma CEMEX.

Ruszył Konkurs "Dobre praktyki dla wszystkich". Zasady konkursu są bardzo proste! Należy przesłać praktyczne rozwiązanie konkretnego problemu z zakresu bhp - opisać je, zrobić zdjęcia lub przesłać wzór opracowania. Praca zostanie opublikowana na stronie i poddana pod głosowanie.

Już 24 listopada odbędzie się Konferencja „Działania prozdrowotne w zakładach pracy – praktyka i finansowanie”, zorganizowana przez członków Sieci Ekspertów ds. BHP certyfikowanych przez CIOP-PIB, przy współudziale Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb BHP oraz Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.

W dniach 19-23 października 2015 r. w państwach członkowskich UE obchodzony jest Europejski Tydzień Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy, będący zwieńczeniem kampanii informacyjnej pn. „Stres w pracy? Nie, dziękuję!”, prowadzonej w latach 2014-15 przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy i jej krajowe punkty centralne.

Szukasz szkolenia okresowego bhp dla siebie? Sprawdź kto aktualnie organizuje szkolenia okresowe dla służb bhp.

Napo o zagrożeniach związanych z prądem elektrycznym
Napo…w szokujących sytuacjach. W serii filmów o Napo pojawiła się kolejna część dotycząca zagrożeń związanych z prądem. Kilka przedstawionych epizodów może pomóc nam ustrzec się zagrożeń w pracy i w domu.

28.09.2015

Nowe druki N-9

Nowe druki N-9
Od 15 września 2015 r. ZUS wprowadził nowe druki N-9

Od 23 września uruchomiliśmy nowe szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych w urzędach i instytucjach publicznych, w specjalnej promocyjnej cenie.

W dnia 6-7 października, w Gdańsku będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie branżowe. Konferencja "Stres w pracy" połączona z pokazem filmu "Winobranie".