(0)

Aktualności

Napo o zagrożeniach związanych z prądem elektrycznym
Napo…w szokujących sytuacjach. W serii filmów o Napo pojawiła się kolejna część dotycząca zagrożeń związanych z prądem. Kilka przedstawionych epizodów może pomóc nam ustrzec się zagrożeń w pracy i w domu.

28.09.2015

Nowe druki N-9

Nowe druki N-9
Od 15 września 2015 r. ZUS wprowadził nowe druki N-9

Od 23 września uruchomiliśmy nowe szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno-biurowych w urzędach i instytucjach publicznych, w specjalnej promocyjnej cenie.

W dnia 6-7 października, w Gdańsku będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie branżowe. Konferencja "Stres w pracy" połączona z pokazem filmu "Winobranie".

Dwa najbliższe szkolenia dla służb bhp: Zakopane i Warszawa. Sprawdź ofertę szkoleń w naszej zakładce Wydarzenia.

Nowość na naszej stronie! BHP - oferty pracy
W sierpniu dodaliśmy na naszej stronie nową zakładkę - oferty pracy dla osób zajmujących się BHP lub aplikujących po raz pierwszy na stanowiska w działach BHP. Informacje o wybranych, aktualnych ofertach pracy znajdują się w zakładce BHP - oferty pracy. Na bieżąco dodajemy też nowe ogłoszenia. Jeśli jesteście Państwo pracodawcami i macie ofertę pracy związaną z BHP, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.

16.07.2015

Kilka słów o ICE

ICE (lub I.C.E.) to bardzo ważny skrót angielskiego zdania „W razie nagłego wypadku!”, (In Case of Emergency!). Służby ratownicze znają ten skrót znane są na całym świecie.

Safety and Health Expo 2015
W dniach 16-18 czerwca 2015r. odwiedziliśmy Europejskie Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w przemyśle, które odbyły się w Londynie. Jest to coroczne, największe europejskie wydarzenie dotyczące tej tematyki, prezentujące najnowsze rozwiązania techniczne, bardzo szeroki program edukacyjny w formie seminariów oraz dyskusji panelowych, dotyczący wszystkich zagadnień branżowych.

Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle to impreza, która towarzyszy targom Innowacje –Technologie –Maszyny Poznań 9-12 czerwca 2015 roku. Targi były poświęcone przede wszystkim najnowszym maszynom i ciekawym technologiom. Przy okazji prezentacji najnowszych rozwiązań technicznych nie mogło zabraknąć również tematów dotyczących bezpieczeństwa, tym bardziej, że w bieżącym roku nie odbyły się targi SAWO.

Tematyka konferencji: Rozważania i dyskusja naukowa obejmować będzie trzy główne obszary: Środowiskowe zagrożenia zdrowia Ochrona środowiska Wyzwania ochrony pracy

Serwis e-specjalistabhp.pl używa plików cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie serwisu.