(0)

Aktualności

Konferencja w ramach kampanii "Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie" pt. "Jak zarządzać bezpieczeństwem w różnorodnym środowisku pracy" odbędzie się 19 października 2017 roku w Jabłonnie. Zapraszamy pracodawców, specjalistów bhp, specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Różnice międzypokoloniowe, kulturowe czy narodowościowe są ważne w zarządzaniu bezpieczeństwem i nie tylko. Można będzie dowiedzieć się jak docierać, jak motywować pracowników tak różniących się między sobą.

Masz wątpliwości czy przetwarzasz dane osobowe? Czy dane którymi administrujesz są objęte zapisami ustawy o ochronie danych osobowych? Czy powinieneś wdrożyć Politykę Bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych? Słusznie. Jeśli prowadzisz postępowania powypadkowe, wystawiasz zaświadczenia o ukończeniu szkolenia bhp, prowadzisz działania marketingowe masz obowiązki wynikające z ustawy. Dowiedz się czy baza danych, którą prowadzisz powinna być zgłoszona do GIODO i jak to zrobić.

Jakie działania powinien podejmować pracodawca, aby zapobiegać mobbingowi w swojej organizacji? Jakie konsekwencje powoduje lekceważenie mobbingu?

Czy uważasz, że przepisy i zasady BHP mają zastosowanie wyłącznie w pracy? Czy myślisz, że to nieżyciowe wymagania utrudniające pracownikowi wykonywanie jego zadań? Zobacz nasz najnowszy film. Zapraszamy!

W bieżącym roku kontynuowana będzie – rozpoczęta w marcu 2016 r. – strategia pierwszej kontroli w małych (w tym w mikroprzedsiębiorstwach) oraz średnich zakładach,która ma charakter przede wszystkim instruktażowo- -doradczy,

Miewasz kłopoty przy kwalifikacji wypadków związanych z pracą? Zastanawiasz się, czy zawsze warto robić postępowanie? Chcesz nauczyć się skutecznie odpowiadać na pisma z ZUS?

Zbliża się koniec roku. Czas podsumowań i sprawozdań. Dla służby bhp to czas przygotowania się do sporządzenia rocznej analizy stanu bhp.

Dobrze przeprowadzona ocena pozwala wyznaczyć cele, określić zadania,przekonać pracodawcę do inwestycji w bezpieczeństwo. Dlatego zapraszamy Państwa na praktyczne warsztaty "Nowoczesne zarządzanie bezpieczeństwem pracy poprzez ocenę ryzyka zawodowego", gdzie prowadzący pokażą najlepsze praktyki w tym zakresie, a następnie uczestnicy będą mogli spróbować zastosować je w praktyce. Cena szkolenia obejmuje również 30 dni konsultacji po jego zakończeniu.

Po raz pierwszy w Polsce - Warsztaty TSS
Po raz pierwszy w Polsce organizowane są warsztaty dla trenerów i doradców w dziedzinie zarządzania wiekiem metodą the Towards Successful Seniority. Szkolenie jest prowadzone przez trenerów z Fińskiego Instytutu Medycyny Pracy w 3 etapach: warsztaty, praca z grupą testową, konsultacje on-line. Skuteczność tej metody została zbadana przez fińskich naukowców. Certyfikowani trenerzy wspierają zarządzanie wiekiem w organizacjach.

Listopad to dobry miesiąc na uzupełnienie wiedzy i umiejętności w zakresie bhp przez służby wykonujące obowiązki służby bhp. Zajrzyj do naszych Wydarzeń, aby sprawdzić aktualną ofertę. Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Ośrodek Szkoleniowy Delphi BDU do Warszawy w terminie 17-18 listopada, koszt 520 zł.